Fotograf Ula Łukaszewicz

Tel. 663 484 556
Mail: foto.lukaszewicz@gmail.com

NIP: 925-197-49-39
Rachunek bankowy: Santander 29 1090 1577 0000 0000 5720 9346

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku.

Zielona Góra, fotograf wesele

Cześć,

Jeśli chcecie zapytać o wolny termin, cennik czy zadać pytania dotyczące fotografii i fotografowania zapraszam do kontaktu. Możecie się ze mną kontaktować mailowo, telefonicznie, albo poprzez formularz kontaktowy dostępny poniżej. Odpowiem na każde zapytanie w przeciągu maksymalnie 48 godzin. (Uwaga! Jeśli zdarzy się sytuacja że nie odpowiem na zapytanie przesłane przez formularz kontaktowy proszę o kontakt mailowy. Niestety zdarza się czasem że technika zawodzi i wiadomość nie dociera, a ja sama zawodzić swoich Klientów nie lubię : ) ).

Będzie mi miło jeśli będziemy mogli sobie mówić po imieniu. To zdecydowanie ułatwia współpracę i buduje sympatyczną relację : )

Pracuję głównie w województwie lubuskim i wielkopolskim, ale przyjadę wszędzie tam gdzie zechcecie mnie zaprosić. Sesje plenerowe realizuję na terenie całego kraju i za granicą.

Fotografia ślubna lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Świebodzin, Sulechów, Skwierzyna, Rzepin, Żagań, Żary, Słubice, Poznań, Leszno, Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Gniezno, Wrocław, Polkowice, Głogów, Karpacz, Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Szczecin i inne. 

Proszę podać datę wydarzenia / uroczystości oraz krótki opis.