Cześć!

Cieszę się, że trafiliście na tą stronę. Zapraszam, przeczytajcie o mnie.. i dajcie się poznać : )

Mam nadzieję na owocną współpracę i najpiękniejsze zdjęcia Waszych wspomnień.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną swego męża (więc moje własne ślubne perypetie już za mną) oraz mamą Bartka i Alicji.

Mieszkam na co dzień w pięknym, zielonym województwie lubuskim – w niewielkiej miejscowości Świebodzin, ale chętnie pojadę tam gdzie zechcecie mnie zaprosić.

Śluby fotografuję od 2014 roku i w tym czasie zrobiłam już ponad 100 ślubnych reportaży i sesji plenerowych. Z każdym rokiem są coraz lepsze : )

Posiadam legitymację uprawniającą do fotografowania w trakcie ceremonii ślubnych w kościołach.

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie lustrzance Canon 5D Mark IV i najnowszym „bezlusterkowcu”  Canon R6  + zestaw jasnych obiektywów klasy L. Korzystam również z lamp wyzwalanych radiowo, jednak ze względu na to, że uwielbiam naturalne światło lampy uruchamiam dopiero na weselu.

Współpracuję z polskim producentem odbitek i (prze)pięknych albumów – Crystal Albums i to od nich zamawiam produkty, które przekazuję moim Parom Młodym.

Jestem członkiem Akademii Fotografii Ślubnej. Odbyłam szereg szkoleń i inspirujących spotkań fotograficznych, między innymi z mistrzem polskiego reportażu – Tomaszem Tomaszewskim, oraz świetnym fotografem ślubnym Adamem Trzcionką.

Jak czas mi pozwala – rysuję : ) I to z rysunku zrodziła się moja pasja do fotografowania.

Ogromne znaczenie ma dla mnie zadowolenie moich klientów. Najświeższe opinie możecie zobaczyć na >> Klik > Recenzje na facebooku

W trakcie uroczystości działam dyskretnie, z poszanowaniem miejsca i sytuacji.

Uwielbiam zimowe kąpiele w lodowatej wodzie, stawiam na aktywność i pozytywne nastawienie do życia. Kocham ludzi i śluby. Uwielbiam naturalne emocje, długie rozmowy i możliwość towarzyszenia Wam w ważnych chwilach. Banałem będzie pisanie że praca to moja pasja ale fotografowanie daje mi masę energii i radości : )

Nie piję kawy, nie palę, ale za to uwielbiam słodycze i nieskutecznie walczę z tym nałogiem ; )

Zapraszam, napiszcie mi kilka słów o sobie i Waszych ślubnych planach : ) foto.lukaszewicz@gmail.com

Fotograf Urszula Łukaszewicz

ULA ŁUKASZEWICZ