Cześć!

Cieszę się, że trafiliście na tą stronę. Zapraszam, przeczytajcie o mnie.. i dajcie się poznać : )

Mam nadzieję na owocną współpracę i najpiękniejsze zdjęcia Waszych wspomnień.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną swego męża (więc moje własne ślubne perypetie już za mną) oraz mamą Bartka i Alicji.

Uwielbiam zimowe kąpiele w lodowatej wodzie, stawiam na aktywność i pozytywne nastawienie do życia. Kocham ludzi i śluby. Uwielbiam naturalne emocje, długie rozmowy i możliwość towarzyszenia Wam w ważnych chwilach.

Moja pasja związana z obrazem „zrodziła się” z rysunku. Najpierw wykonywałam rysunki dla najbliższych, później dla dalszej grupy odbiorców. Często zdarzało mi się tworzyć ołówkowe portrety ze zdjęć ślubnych.

Fotografia przyszła nieco później, chociaż aparat towarzyszył mi bardzo często w różnych okolicznościach. Najpierw Zenit, później mały Canon na kliszę, pierwsza cyfrówka i kolejna..

Dlaczego głównie śluby? Marzyłam o własnej sukni ślubnej i weselu, oglądałam pierwsze ślubne galerie dostępne w internecie, podglądałam nieliczne jeszcze wtedy grono fotografów ślubnych – reportażystów. I sama zaczęłam działać w 2013 roku. Od tej pory zrealizowałam ponad 100 ślubnych reportaży, poznałam ponad 100 zakochanych młodych par. I nadal każdy ślub i wesele są tymi wyjątkowymi, jedynymi, które lubię oglądać, podglądać i fotografować : )

Obecnie pracuję na profesjonalnym sprzęcie Canon 5D Mark III, jestem członkiem Akademii Fotografii Ślubnej. Odbyłam szereg szkoleń i inspirujących spotkań fotograficznych, między innymi z mistrzem polskiego reportażu – Tomaszem Tomaszewskim, oraz świetnym fotografem ślubnym Adamem Trzcionką.

Banałem będzie pisanie że praca to moja pasja ale fotografowanie daje mi masę energii i radości.

Zapraszam, napiszcie mi kilka słów o sobie i Waszych ślubnych planach : ) foto.lukaszewicz@gmail.com

Fotograf Urszula Łukaszewicz

ULA ŁUKASZEWICZ