Witajcie

Cześć! Cieszę się, że trafiliście na tą stronę. Zapraszam, przeczytajcie o mnie.. i dajcie się poznać : )

Mam nadzieję na owocną współpracę i najpiękniejsze zdjęcia Waszych wspomnień.

Urodziłam się w czerwcu 83′, jestem szczęśliwą żoną swego męża (więc prywatne ślubne perypetie już za mną) oraz mamą 7 letniego Bartka.

Moja pasja związana z obrazem „zrodziła się” z rysunku. Najpierw wykonywałam rysunki dla najbliższych, później dla dalszej grupy odbiorców. Często zdarzało mi się tworzyć ołówkowe portrety ze zdjęć ślubnych.

Fotografia przyszła nieco później, chociaż aparat towarzyszył mi bardzo często w różnych okolicznościach. Najpierw Zenit, później mały Canon na kliszę, pierwsza cyfrówka i kolejna..

Jak to u niektórych dziewczynek bywa marzyłam o białej szerokiej sukni i lubiłam je oglądać. Nie przeszło mi również w późniejszych latach i gdy internet stał się ogólnodostępnym dobrem (tak tak, nie zawsze tak było ; ) ) potrafiłam godzinami oglądać zdjęcia ślubne i marzyć żeby kiedyś również takie robić. No i stało się : )

Obecnie pracuję na profesjonalnym sprzęcie Canon 5D Mark III, jestem członkiem Akademii Fotografii Ślubnej. Odbyłam szereg szkoleń i inspirujących spotkań fotograficznych, między innymi z mistrzem polskiego reportażu – Tomaszem Tomaszewskim, oraz świetnym fotografem ślubnym Adamem Trzcionką.

Banałem będzie pisanie że praca to moja pasja ale fotografowanie daje mi masę energii i radości.

Prywatnie uwielbiam zimowe kąpiele w lodowatej wodzie, stawiam na aktywność i pozytywne nastawienie do życia. Kocham ludzi i śluby. Uwielbiam naturalne emocje, długie rozmowy i możliwość towarzyszenia Wam w ważnych chwilach.

Fotograf Urszula Łukaszewicz

ULA ŁUKASZEWICZ