Ania i Adrian – Ślub i sesja w Dworku Separowo

Na początku sezonu 2021 miałam przyjemność fotografowania niezwykłej uroczystości i wspaniałej sesji przygotowanej w najdrobniejszych szczegółach przez świetną wedding plannerkę Martę z @Like_a_dream_weddings. Naprawdę nie będzie przesadą jeśli napiszę, że zachwytom nie było końca. Dopisało chyba wszystko, organizacja, pogoda (mimo, że był to maj i mogło być różnie), para młoda, goście, miejsce.
Ślub humanistyczny i stylizowana sesja Ani i Adriana odbyły się w Dworku Separowo zlokalizowanym niedaleko Poznania. Dworek jest otoczony zielonym parkiem, wiosna dała o sobie mocno znać, głośno śpiewały ptaki i szumiały młode liście na drzewach, w takim miejscu można się zrelaksować nawet będąc w pracy.  Sam dworek to przepiękny XIX budynek, pieczołowicie odrestaurowany, pełen czystej bieli, przychodzący na myśl romantyczne chwile. Idealne miejsce na przyjęcie weselne i ślub w ogrodzie.
Do budynku przynależy nowoczesna w formie oranżeria z podłogą w karo, która idealnie wpisała się w klimat „Alicji w krainie czarów”, bo w takim właśnie była zrealizowana sesja poślubna naszej pary młodej.

Ślub humanistyczny Ani i Adriana odbył się w ogrodzie pod dębem. Parze młodej towarzyszyły druhny i drużbowie. Było swobodnie, radośnie, były przysięgi prosto z serca, przemowy i muzyka – ślub uświetniło trio smyczkowe @muzykanaslub.loveandmusic

Być może znajdziecie na zdjęciach inspiracje, które pozwolą Wam zorganizować Wasz ślub, tak aby był spełnieniem Waszych marzeń.

W tym wpisie będzie i romantycznie i zmysłowo. Zobaczcie sami :)

Organizacja/Wedding Planner: Marta @like_a_dream_weddigs
Organizacja/dekoracje: @big_little_co
Miejsce: @dworekseparowo
Słodki stół: @marmyszkowe_ciacho
Biżuteria ślubna: @slubnykamyk.pl
Papeteria ślubna: @atelier_papier
Salon mody męskiej: @balamonte_official
Suknia ślubna: @cudamecyjeatelier
Buty: @eobuwie
Sukienki druhen i muzyków: @shebywedding

 

W oranżerii zrealizowaliśmy sesję stylizowaną „Alicja w krainie czarów”. Było magicznie :)

W ogrodzie powstała też  wiosenna strefa relaksu. To świetny pomysł do zrealizowania na każdym weselu, które odbywa się w okolicy choćby jakiegoś skrawka zieleni. Taka strefa relaksu to dobre tło do zdjęć, a goście bardzo chętnie z niej korzystają.

Dziękuję Marcie i wszystkim pozostałym współtwórcom za możliwość uczestniczenia w takim projekcie. Było fantastycznie i inspirująco. Do zobaczenia :)
Ula