Paula i Dawid – Sesja w Poczdamie

Poczdam w niemieckiej Brandenburgii to jedno z moich ulubionych miejsc na ślubną (ale nie tylko) plenerową sesję zdjęciową. To też miejsce, które naprawdę warto odwiedzić i poznać bo zachwyca o każdej porze roku. Miasto znane jest głównie z zespołu parkowo-pałacowego Sanssouci, wybudowanego w XVIII wieku który od 1990 znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. To mówi samo za siebie, tam musi być pięknie    : ) Rozległe tereny zielone, pełne różnorodnych roślinności, nasadzeń, fontanny, pałacyki, pałace… Do tego pięknie ukształtowanie terenu. Można tam być wielokrotnie i za każdym razem efekty w postaci zdjęć będą różne. 

Tym razem wybraliśmy się do Poczdamu z Paulą i Dawidem w środku upalnego lata. Niezmiernie cieszy mnie też fakt, że jest to miejsce pozbawione tłumu turystów. Obszar parkowy jest naprawdę spory więc każdy znajdzie tam swoje zaciszne miejsce : )

Dopisało nam piękne światło, przyjemne, ciepłe, ale nie oślepiające słońce dodawało blasku i soczystego koloru. Obejrzyjcie.. i wybierzcie się do Poczdamu!