Gosia i Paweł – Wesele w Winnym Dworku

Mimo, że sezon obróbkowy w toku, sesja goni sesję postanowiłam wreszcie się zmotywować by znaleźć czas na nowe wpisy. Aż żal nie pochwalić się reportażem z wspaniałego ślubu i wesela Gosi i Pawła. Nie przesadzę jeśli napiszę, że wszystko odbyło się w moich ulubionych miejscach : ) Ślub w przepięknym, małym, kameralnym kościele pw. św. Anny w Broniszowie, gdzie Para Młoda i świadkowie sami służą do Mszy i czytają Pismo Święte. Piękne zaangażowanie. Do tego sympatyczny ksiądz, fan motocykli, który zawsze zainteresuje niebanalnym kazaniem.
Przyjęcie weselne odbyło się w Winnym Dworku, miejscu przygotowanym perfekcyjnie do wesel. Tam zdjęcia robią się same ; ) Piękna sala, bajeczne otoczenie – winnica, drzewka owocowe, zieleń, cisza i spokój. Najważniejsza jednak w tym wszystkim była urocza para – zakochani, uśmiechnięci i baaardzo sympatyczni Gosia i Paweł. Z takimi ludźmi pracuje się wspaniale.
Wesele rozkręcał jak zwykle pełen energii i porywających tekstów DJ Mundek. Z nim nikt się nie nudzi a nogi same rwą się do tańca ; ) Swoją drogą, w bieżącym sezonie tylko raz trafiłam na wesele na którym grał zespół muzyczny. Pozostałe wesela prowadzili Dje. Wygląda na to, że nowy trend wpisał się już na dobre w obraz obecnych wesel.
Zapraszam do obejrzenia części tego reportażu : )

Miesiąc po weselu wybraliśmy się na sesję plenerową. Było słonecznie i ciepło. Aż za bardzo 😉 To był najcieplejszy dzień tego roku. Najgorętszy! Prognozy zapowiadały 38 stopni, a że Gosia z Pawłem zaplanowali sobie na ten dzień urlopy nie było odwrotu 😉 W lecie zdjęcia zaczynamy bardzo późno, aby sesję zakończyć wraz z zachodem słońca (złota godzina przed!) więc cały dzień spędziłam na pracy w domu w towarzystwie wiatraka. Miałam wątpliwości czy zdjęcia przy takiej temperaturze powietrza i w strojach ślubnych będzie dla pary komfortowa. No ale pojechaliśmy. Na szczęście wiał wiatr, gorące powietrze niczym z suszarki 😉 powodowało lekką ulgę 😉 Ale wbrew pozorom nie było tak źle! Sesja wyszła bardzo przyjemnie, a zakończyliśmy ją nad jeziorem gdzie woda dawała cudowne ukojenie. Miło powspominać jesienią te gorące dni 🙂 (Zdjęcia z sesji w osobnym wpisie, który niebawem:) )

Ślub: Kościół pw. św. Anny w Broniszowie

Wesele: Winny Dworek-Wesela Winne i Niewinne

Muzyka: Dj Mundek

Suknia: Studio Mody ślubnej Magdalena w Nowej Soli

Dekoracje i kwiaty: Kwiaciarnia Bajka